Rozcestník DoPřírody! Šerlok Projekty TéZetka
BMC logoPodpora autora

Nápověda

Obsah

Vyhledávání

Přidávání

Navigace

Přihlášení uživatele

Aktualizace oblastí


Vyhledávání

Poté, co bude úspešně zachycena Vaše poloha, stačí pouze zaškrtat či napsat požadavky, které by měla vyhladaná oblast splňovat. Především je třeba určit vyhladávací okruh a typ(y) oblasti. Dále můžete filtrovat výběr dle mnoha kriterií a v naposlední řadě dle hodnocení oblasti. Po kliknutí na tlačítko 'vyhledat' budete přesměrování na stránku s výsledky vyhladávání dle Vašich kritérií.


Přidávání

Pro využití možnosti přidávat nové oblasti a vstupy je třeba být přihlášeným členem. Poté stačí vyplnit název oblasti (pokud přidáváte novou oblast) či ID oblasti, k níž chcete přidat nový vstup. Pokud Id této oblasti nevíte, lze jej o zadání názvu oblasti s stisknutí 'zapsat' zjistit. Pokud vkládáte vstup, není již nic více potřeba a po kliknutí na 'zapsat' bude vstup přidán do databáze. Pro vložení oblasti je ještě třeba zvolit vlastnosti dané oblasti. Pokud již oblast v databázi existuje, budete o tom informováni.


Navigace

Po zvolení možnosti navigace k vybranému cíli bude zobrazena mapa s vypočítanou trasou. Tato mapa bude pravidelně aktualizována a Vy tak na ní uvidíte Vaši aktuální polohu.


Přihlášení uživatele

Pro možnosti využívat moduly 'oblíbené' a 'přidat oblast' a také pro možnost hodnocení jednotlivých oblastí je třeba být registrován na webu mjakl.cz. Poté, co se zde zaregistrujete, zadejte svůj login a heslo v nastavení této aplikace. Poté budete moci využívat všech možností této aplikace.


Akualizace oblastí

Pokud je Vaše uživatelská úroveň vyšší než 5, bude Vám z modulu detailu oblasti umožněno aktualizovat údaje dané oblasti. Upravit lze téměř jakýkoliv daj a Vy tak máte jedinečnou možnost udržovat data databáze vždy aktuální!

počítadlo.abz.cz
© 2016 Michal Jakl