Nápověda

BMC logoPodpora autora

Aplikace aktuálně vypadá trochu jinak, než je na screenech, ale věřím, že i tak vše potřebné najdete :) Kdyby cololiv, pište dotazy na zavod3vrchu@gmail.com.

Obsah

1) Aktualizace aplikace
2) Vytvoření profilu
3) Přihlášení do závodu/ST
4) Závod samotný


1) Aktualizace aplikace

Po stažení aplikace prosím v jejím nastavení aktualizujte na nejnovější verzi. Zajistíte tak, že vše bude fungovat co možná nejplynuleji.

2) Vytvoření profilu

V nastavevení aplikace si po položkou Registrovat vytvoříte uživatelský účet. Jeho úspěšné vytvoření bude signalizováno zobrazením zadaných informací v sekci Nastavení.

Následně prosím doplňte potřebné údaje klikem na tlačítko Upravit údaje. Po dokončení editace zvolte v Nastavení položku Uložit a je to! Pomocí Zpět se vraťe do menu :)

3) Přihlášení do závodu/ST

Po registraci v závodnické sekci můžete sebe a parťáka registrovat do letošního závodu, případně se stát členem servis týmu.

Přihlásit se můžete pouze v případě, že máte předem vyplněné všechny potřebné údaje...Poté, co jste oba přihlášeni, jeden z vás tomu druhému odešle požadavek o párování. Druhý po znovunačtení této stránky požadavek přijme a vytvoří tím závodní dvojici.Následné zbývá odeslat požadovanou platbu. Její příjetí a dokončení přihlášení do ročníku bude opět signalizováno v profilu uživatele v sekci přihláška do ročníku a taktéž obdržíte oba mail s ID vstupenky do závodu.

HOTOVO! Můžete se těšit na závod! :) Pokud bude třeba editovat uživatelské údaje, můžete tak činit libovolně v nastavení aplikace. Pokud budete chtít změnit parťáka ve dvojici, napište nám na e-mail :)

Přihlášení do servistýmu je velmi podobné přihlášení do závodu a taktéž jsou k němu potřeba vyplněné veškeré údaje. Pouze si o tobě vytaháme více informací, abysme věděli, kam tě v rámci závodu šoupnout aby sis ho i ty užil :)

4) Závod samotný

Doplníme! :)